Německá turistická agentura pro cestovní kanceláře a event agentury

Bavaria Dream je nemecká turistická agentúra so sídlom vo Starnberg v Bavorsku u malebného jazera Starnberg 20 km južne od Mníchova.

Špecializujeme sa na plánovanie a organizáciu pre skupiny (10 osôb a viac), s ohľadom na to, či ide o poznávacie pobyty, veľtrhy alebo obchodny udalosti, akcie a incentívne programy alebo šport & dobrodružstvo. Naše služby a servis smerujú výhradně pre cestovné kancelárie, organizátormi zájazdov a event agentúry.

Bavaria Dream Tím - Naši špecialisti v plánovaní a organizácii pre pobytové zájazdy v Európe

Špecialitou našej spoločnosti Bavaria Dream je, že každý zamestnanec, ktorý je zodpovedný za starostlivosť o vlastné európskej cestovnej kancelárie, turistické agentúry a event & incentívne agentúry, tento jazyk ovláda ako materský jazyk, aby mohol reagovať na potreby zákazníkov.

Náš tím je nielen viacjazyčný ale aj multikultúrne. To z nás robí v našich službách a v našom servise unikátne v Europe!

Spolupráca s cestovnými kanceláriami a s event agentúrami

Spolupracujeme s cestovnými kanceláriami a s event & incentivními agentúrami v:

- Českej republike
- Indii
- Maďarsku
- Mexiku
- Poľsku
- Slovenčina
- Španielsku
- USA


a naďalej sme v spojení s hotelmi, turistickými agentúrami a event agentúrami, s ktorými zabezpečujeme športové a outdoorové akcie v Belgicku, Českej republike, Francúzsku, Holandsku, Taliansku, Luxembursku Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku, Španielsku, Švajčiarsku a Veľkej Británii.

Cestovanie pre skupiny po Európe

Bavaria Dream sa špecializuje na plánovanie pobytov pre skupiny bez ohľadu na to, či ide o pobytové zájazdy, veľtrhy či firemné akcie, events a incestivní akcie alebo o športové a dobrodružné zážitkové pobyty v Belgicku, Českej republike, Francúzsku, Taliansku, Luxembursku, Maďarsku, Nemecku, Holandsku, Rakúsku, Španielsku, Švajčiarsku a Veľkej Británii.

Špecialitou našej spoločnosti Bavaria Dream je, že každý zamestnanec, ktorý je zodpovedný za starostlivosť o vlastné európskej cestovnej kancelárie, turistické agentúry a o event & incentívne agentúry, tento jazyk ovláda ako materinský jazyk, aby mohol reagovať na potreby zákazníkov.

Tešíme sa na spoluprácu s Vami. Pre viac informácií sme Vám veľmi radi k dispozícii.