Hotely, hostince, penzióny, hostely v Európe

Bavaria Dream je na území Európy aktívnym sprostredkovateľom hotelov, hostincov, penziónov a hostelov pre skupinové cestovanie. Je jedno, či sa jedná o poznávacie pobyty školských tried, o cestovaní mládeže či študentov, pútnické cestovanie, obchodné a incentívne cestovanie.

Ponúkame ubytovanie vo všetkých možných kategóriách. Z viac ako 80.000 objektov v celej Európe hľadáme pre vašu skupinu zodpovedajúce ubytovanie.

Poznávacie zájazdy v Európe

Medzinárodný poznávacie zájazdy vyžadujú nielen cestovné vedomosti, ale aj dobrú pozíciu znalosti trhu ubytovaní pre zaistenie hladkého chodu pobytu. Potom sú tu rôzne jazykové bariéry, ktoré vedú väčšinou k rôznym nedorozumeniam.

Náš mnohojazyčný tím, ktorý nielen ovláda požadované jazyky, ale tiež má zodpovedajúce znalosti trhu v európskych krajinách, Vám ponúka veľmi optimálny rozsah ubytovanie s Top cenami. Všetky plánovania a organizácie vášho poznávacieho zájazdu je u nás pod jednou strechou a vo vašom jazyku!

Veľtrhy & Business akcie

Špeciálna služba, ktorú ponúkame pre spoločnosti, ktoré sa zúčastňujú ako vystavovatelia alebo návštevníci na veľtrhoch. Postaráme sa o vhodné ubytovanie a transfery z letiska.

Špeciálna ponuka:

Na veľtrhoch v Nemecku ponúkame novú službu týkajúce sa osobnej podpory v podnikaní a poradenstvo počas veľtrhu. Pomôžeme vám vybudovať kontakty s nemeckými spoločnosťami a podporovať vás v priebehu rokovaní, a vytvorenie spolupráce po skončení veľtrhu. V niektorých prípadoch sa postaráme o získavanie potenciálnych zákazníkov v Českej republike, Maďarsku, Nemecku, Poľsku, Rakúsku, slovenčina, Španielsku a Švajčiarsku.

Event & Incentívne cestovanie

Firemné akcie, klubové výlety a športové výlety vyžadujú kreatívne, nezvyčajné a často nekonvenčné nápady. Ak chcete tejto výzve čeliť, nikto nie je tak užitočný ako náš multikultúrny a skúsený tím. Plánovanie a organizácia celoeurópskych podujatí sú pre nás srdcová záležitosť. Rozsah vnútorných a vonkajších ponúk je takmer neobmedzený - od teambuldingu, raftingu, stavanie iglu po nočnej sánkovanie, výlety vrtuľníkom, off-road výlety s štvorkolkami, exkluzívne návštevy kasín atď. Viac ako 3000 nápadov môžete nájsť na našej webovej stránke v odkaze events-erlebnisse -Veranstaltungen.

Samozrejme dostanete od nás primerané ubytovanie, prevoz na miesto atď Plánovanie a organizácia celej akcie získate od nás z jedného zdroja a vo vašom jazyku!

Transfery po celej Európe

Vaša zájazdová skupina cestuje lietadlom alebo osobnými autami a potrebuje vhodné transfery z letiska či autobusovej možnosti? Žiadny problém. K našim partnerom v Európe patria početné autobusové firmy a spoločnosti s transfery. Veľmi radi zaistíme pre vašu skupinu pasujúce dopravné možnosti.